-->
24 Mart 2019, Pazar   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
Juniper Networks Firewall/VPN’de Lider
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      06 Temmuz 2005, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Infonetics Araştırma Raporuna göre Prolink’in Türkiye Distribütörlüğünü üstlendiği Juniper Networks, 2005 yılının ilk çeyreğinde High-End Firewall ve Secure Sockets Layer (SSL) Virtual Private Network (VPN) pazarında liderliğini sürdürüyor.

  En Son Haberler
Infonetics Araştırma Raporu, Dünya Çapındaki Network Güvenlik Uygulamaları ve Yazılımı 2005 Yılı 1.Çeyrek Pazar Payı ve Satış Tahmini Verilerine göre yaptığı araştırmada Juniper Networks (fiyatı 30.000$ üzerinde olan) high-end FW/VPN ürün kategorisinde %34’lük pazar payı ve SSL VPN ürün kategorisinde %37’lik pazar payı elde etti.

VPN ve güvenlik konusunda Infonetics Araştırma şirketinin analisti Jeff Wilson, Juniper Networks’ün vizyonunun hig-end FW/VPN ürün portföyünde başarılı bir şekilde yeni çözümler üreterek arttığını belirtiyor. Juniper Networks aynı zamanda iyi hazırlanmış ve kanıtlanmış SSL VPN ürünleri satmakta ve marketteki liderliğini yıllardır güçlü bir şekilde koruyor.

Juniper Networks Hakkında:

Juniper Networks, IP üzerinden güvenli ve garantili iletişim sağlamaktadır. Şirketin belli bir amaca hizmet etmek için tasarlanmış, yüksek performanslı IP platformları ile farklı ölçekteki müşterilere özgü hizmet ve uygulama desteği sağlanmaktadır.

Prolink Hakkında

Prolink, bilgi teknolojileri pazarına, veri depolama, veri yedekleme, güvenlik ve server yönetimi konusuna odaklanmış çözümleri ile hizmet sunan bir şirkettir. Teknoloji, bilgi etkin maliyet ve müşteri odaklı hizmet ilkeleriyle hareket eden Prolink; veri depolama ve yedekleme, güvenlik ve kvm sektöründe dünyanın ileri gelen firmalarının distribütörlüğünü yapmaktadır.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      06 Temmuz 2005, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz