-->
24 Mart 2019, Pazar   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
Hummingbird & Open Text Birleşti
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      12 Ekim 2006, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
1991 yılında Internet arama motoru teknolojisindeki ilk yaratıcı çalışmalarla faaliyete aşlayan ve son dönemde işortağı yazılımlar ile içerik yönetimi çözümleri alanında lider konuma gelen Open Text ile 1984 yılında kurulan ve içerik yönetimi alanında başarılı çalışmaları ile bilinen Hummingbird, ekim 2006 başı itibariyle Open Text çatısı altında birleşti.

  En Son Haberler
Her iki firma da sadece kurumsal içerik yönetimi alanına yoğunlaşarak gerçekleştirdikleri araştırma geliştirme çalışmaları ve satınalmalar aracılığı ile bugün bu alanda yetkin ürünler yarattılar. Hummingbird ürünleri Fortune 100 firmalarının büyük çoğunluğunun da içinde bulunduğu 33.000 den, Open Text ürünleri de 13.000 den fazla firmada kullanılıyor.

Her iki firma ürünleri Livelink adı altında birleştirildi. Livelink ürün ailesi içerisinde gerek uyumluluğun getirdiği zorunluluklar gerekse iş süreçlerinin dayattığı gereksinimler sonucunda oluşan ihtiyaçlara belge/bilgi yönetimi, arşivleme, süreç yönetimi, işbirliği, eposta yönetimi, portaller, web içerik yönetimi gibi pek çok alanda, istenirse SAP, Oracle gibi iş uygulamaları ile entegre çözümler bulunuyor.

Birleşmenin temel amacı güçlü geliştirme kadrosu ile, yenilikçi ürün geliştirme yaklaşımını pekiştirerek özel müşteri gereksinimlerine daha da etkin çözümler üretmek olarak açıklanıyor. Aynı değerleri benimsemiş her iki firmanın bu birlikteliği sonucunda oluşan tamamiyle kurumsal içerik odaklı firma yapısı ve bu doğrultuda yapılandırılarak güçlenen ürün ailesi, Mind2Biz uzmanlığı ve desteği ile Türkiye kurumsal pazarının hizmetine sunulacak.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      12 Ekim 2006, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz