-->
24 Mart 2019, Pazar   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
Türk Telekom 2 Haftada 20.000 NeTTbook Sattı
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      27 Nisan 2009, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Türk Telekom’un herkese 24 ay süresince ayda 29,90 TL ödeyerek LG X110 model bir netbook bilgisayar sahibi olabilme imkânı sunduğu “NeTTbook” kampanyası, iki haftalık sürede stokları tüketti

  En Son Haberler
Türk Telekom, en son teknolojilerin avantajlarından müşterilerini yararlandırmak amacıyla başlattığı “NeTTbook” kampanyası yoğun ilgi ile karşılandı. Kampanya kapsamında 24 ay boyunca, ayda sadece 29,90 TL ödeyerek bir LG X110 model netbook bilgisayar sahibi olmak isteyenler 13 günde kampanya stoklarını tüketti.

Türk Telekom, yakınsama ürünleriyle uyumlu olması, hafifliği, ekran boyutu ve diğer teknik özellikleriyle kullanıcılarına netbook sahibi olmanın tüm avantajlarını bir arada sunan 20 bin adet LGX110 model netbook bilgisayarı kullanıcılarına ulaştırdı.

Herkesi uygun fiyata netbook sahibi yapmayı amaçlayan kampanya, daha önce gerçekleştirilen RahaTT kampanyasından sonra, 13 günde 20 bin ürün ile adeta bir rekor niteliği taşıyor.

Konuyla ilgili görüşlerini aktaran Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, kampanyaya gösterilen yoğun ilgiden memnuniyet duyduklarını söyledi. Çamlıbel, sözlerine şöyle devam etti:

    Türk Telekom olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran, kullanıcı dostu, uygun fiyatlı çözümlerimizi pazara sunmaya devam ediyoruz. Hatırlanacağı gibi RahaTT kampanyamızla da uygun ödeme seçenekleriyle kablosuz ev telefonlarını müşterilerimize sunmuş, son 3 ayda 400 bin müşterimize ulaşmıştık. NeTTbook kampanyamızın da aynı ilgiyi görmüş olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. İki hafta gibi çok kısa bir sürede 20 bin adet netbook’un satılmış olması pazarda yine önemli bir ihtiyacı karşıladığımızı gösteriyor.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      27 Nisan 2009, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz