-->
24 Mart 2019, Pazar   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
Türksat'da Uydunet ile Samsung Galaxy S Wifi Tab Veriyor
Yazan: Ergün Dinçer      19 Ağustos 2011, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Eskiden mobil operatörler, kontratlı cep telefonu cihazları veriyorlardı, bugünlerde ise internet erişim sağlayıcılar Tablet vermeye başladılar. Türksat'ın Uydu üzerinden internet erişimi sağlayan markası da Samsung Galaxy vermeye başladığını duyurdu.

  En Son Haberler
Eskiden mobil operatörler, kontratlı cep telefonu cihazları veriyorlardı, bugünlerde ise internet erişim sağlayıcılar Tablet vermeye başladılar.

Türksat A.Ş., Kablo TV altyapısı üzerinden geniş bant internet erişimi veren Uydunet markası ile Samsung Galaxy S Wifi vermeye başladığını duyurdu. 19 Ağustos 2011 Cuma günü (bugün) başlayacak olan “Samsung Galaxy S WiFi Tablet Kampanyası”ndan 24 ay taahhütlü Uydunet abonesi olanlar faydalanacak. Ayrıca, mevcut Teledünya aboneleri de Uydunet’e abone olmaları hâlinde kampanyaya katılabilecek.

Bireysel Uydunet aboneleri, 15 Ekim 2011 tarihine kadar kimliklerini ibraz etmeleri, kurumsal aboneler ise vergi numaralarıyla başvurmaları hâlinde, Samsung Galaxy S WiFi 5” ya da Samsung Galaxy TAB WiFi 7” e 24 ay taksitle sahip olabilecek. Kampanyanın uydunet altyapı olanakları ile ve stoklarla sınırlı olduğu not ediliyor.

Kontratlı cihaz kampanyaları, tüketicilere yüksek fiyatlı cihazları taksitli alma olanağı sunarken, operatörlere de müşteri sadakati sağlıyor.
Yazan: Ergün Dinçer      19 Ağustos 2011, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz