-->
24 Mart 2019, Pazar   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
TurkTicaret.net'in Yeni Ofisleri
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      14 Haziran 2002, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Girişimcilere e-ticaret yapmaları için gerekli her türlü hizmeti sunan TurkTicaret.Net, Bursa ve İstanbul’da yeni ofislerine taşındı. TurkTicaret.Net Bursa’daki yeni merkez ofisinin açılışı nedeniyle düzenlenen kokteyle kuruluşun iş ortakları, üyeleri, davetlililer ve basın yoğun ilgi gösterdi.
  En Son Haberler
Açılış toplantısında söz alan TurkTicaret.Net Genel Müdürü Murat Yanıklar, yeni merkez ofisleri ile yeni bir döneme adım attıklarına dikkat çekerek şöyle konuştu; “2001 yılında ciromuzu bir önceki yıla göre yüzde 200 oranında artırma başarısını gösterdik. Şu an 49 kişilik bir ekiple 26 bini aşkın üyemize e-ticaret ile ilgili her türlü hizmeti veriyoruz. Bursa ve İstanbul’daki yeni ofislerimizle içinde bulunduğumuz 2002 yılında büyümemizi daha da hızlandırmayı hedefliyoruz. Bugün açılışını yaptığımız yeni merkez ofisimiz ve sürekli gelişen ekibimiz ile gelecekte daha da büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum.”

TurkTicaret.Net hakkında

TurkTicaret.Net, 2000 yılının Ocak ayında, KOBİ'ler arasında ticari bir platform sağlamak amacıyla, Bursa'da faaliyet gösteren Bursanet bünyesinde kuruldu. Türkiye'nin KOBİ’lere yönelik ilk B2B Internet sitesi olma özelliğini taşıyan TurkTicaret.Net, küçük ve orta ölçekli firmaların birbirleriyle elektronik ticaret yapabilmelerini, yeni müşteriler ve yeni pazarlar edinmelerini sağlayan ticari bir bilgi merkezi ve rehberi.

TurkTicaret.Net sayıları 26 bini aşan üyelerine, aralarında Garanti Bankası, DestekPatent, yenibir.com gibi sektörünün öncüleri ile HP ve PricewaterhouseCoopers gibi dünya devlerinin bulunduğu iş geliştirme ortaklarıyla, e-ticaret yapmaları için ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri sunuyor.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      14 Haziran 2002, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz