20 Ağustos 2018, Pazartesi   |   English
Turkcell Hukuk ve Regülasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Serhat Demir Atandı
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      18 Mayıs 2015, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Turkcell'de 2007'den beri Hukuk ve Operatörler Arası İş İlişkilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Çataltepe'nin 1 ay önce ayrılmasından sonra boş kalan pozisyonuna yeni bir atama yapıldı.
Turkcell'de 2007'den beri Hukuk ve Operatörler Arası İş İlişkilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Çataltepe'nin 1 ay önce ayrılmasından sonra[1] boş kalan pozisyonuna yeni bir atama yapıldı. Bu atamayla ilgili olarak borsaya yapılan açıklama şu şekilde;

    Şirketimiz Yönetim Kurulu, Hukuk ve Regülasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Sn. Serhat Demir'in 18 Mayıs 2015'ten itibaren geçerli olmak üzere atanmasına karar vermiştir.

    Serhat Demir, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş, Fatih Üniversitesinde İşletme yüksek lisansını tamamlamıştır. Çalışma hayatına 1997 yılında Dun & Bradstreet şirketinde başlamıştır. Yıldız Holding ve Çalık Holding'te Avukat, Hukuktan Sorumlu Yönetici ve Hukuktan Sorumlu Direktör görevlerini yürütmüştür. Banka Kombetare Tregtare ShA, Aktif Yatırım Bankası A.Ş, Albtelecom ShA, ve Çalık Holding A.Ş'de Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır.
[1] Turkcell'de Yine Deprem.. 3 Genel Müdür Yardımcısı Daha İstifa Etti
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      18 Mayıs 2015, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz