21 Eylül 2018, Cuma   |   English
Elektrik Firmaları Mobil 186 Uygulamasını Yeniledi
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      05 Mart 2018, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Ayedaş, Başkent Edaş ve Toroslar Edaş, Mobil 186 uygulamalarını yenilediklerini açıkladılar. Uygulamanın güncellenen versiyonu ile müşteriler, konum ve fotoğraf paylaşarak arıza kaydı oluşturabiliyor, planlı kesintiler hakkında detaylı bilgi sahibi olabiliyor ve birçok farklı kategoriden talep açabiliyor.
Günlük yaşamın vazgeçilmezi olan elektrik enerjisini kullanıcılara ulaştıran Toroslar EDAŞ, Başkent Edaş ve Ayedaş firmaları müşteri iletişim kanallarından birisi olarak açtıkları Mobil 186 uygulamasını güncellediler. Tümüylegüncellenen versiyonu ile uygulama müşteriler, konum ve fotoğraf paylaşarak arıza kaydı oluşturabiliyor, planlı kesintiler hakkında detaylı bilgi sahibi olabiliyor ve birçok farklı kategoriden talep açabiliyor.

İstanbul Anadolu Yakası'nın elektrik dağıtımını gerçekleştiren AYEDAŞ ile Adana, Gaziantep, Hatay, Mersin, Osmaniye ve Kilis illerinin elektrik dağıtımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak illerinin elektrik dağıtımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları kapsamında “AYEDAŞ 186”, "Başkent 186" ve "Toroslar 186" uygulamalarına, eklenen yeni özellikler sayesinde müşterilerinin tüm soru ve taleplerine hızlıca çözüm sağlıyor.

Şimdiye dek, tüm IOS ve Android işletim sistemli cihazlar üzerinden yüz bin kullanıcıya ulaşan her 2 firma Mobil 186 uygulamasının güncellenen sürümü ile artık pek çok işlemi bir arada, daha hızlı ve kolaylıkla yapılabilme imkânı sağlanıyor.

Müşterilerin, arıza kaydı ve aydınlatma taleplerinde bulunurken, konum ve fotoğraf paylaşabilmesi, uygulamanın öne çıkan en önemli yeniliklerinden biri. Taleplere en doğru ve en hızlı şekilde cevap vermenin hedeflendiği uygulama ile kullanıcılar, planlı kesintileri harita üzerinde görebilirken, uygulamaya giriş yapmadıkları zamanlarda da telefon ekranı üzerinden bildirimlerle yaşadıkları bölgelerdeki planlı kesintilerin takibini yapabilecekler.

Kullanıcılara özel haberler, özel kampanyalar, bildirilerden hızlıca haberdar olma özelliği sunan uygulama; müşterilerin arıza, aydınlatma ihbarı, endeks girişi, sayaç işlemleri ve kesme / açma ihbarı yapmasını sağlarken yetkili elektrikçilere de proje ve randevu talebi yapabilme ve işlem takibi seçeneklerini sunuyor.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      05 Mart 2018, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz