21 Eylül 2018, Cuma   |   English
İTܒlü Gençler İş Dünyasını Biraraya Getirdi
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      13 Mart 2018, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Türkiye’nin en büyük uluslararası öğrenci zirvesi GOBI, Global Opportunities in Business & Investment (İş ve Yatırım Alanında Küresel Fırsatlar) 5-7 Mart tarihleri arasında gerçekleşti

İstanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü tarafından bu yıl 10.su düzenlenen, resmi sponsorları arasında Borlease Otomotiv’in de yer aldığı, Türkiye’nin en büyük uluslararası öğrenci zirvesi GOBI, Global Opportunities in Business & Investment (İş ve Yatırım Alanında Küresel Fırsatlar) 5-7 Mart tarihleri arasında gerçekleşti. İlk defa yapıldığı 2009 yılında “En İyi Uluslararası Öğrenci Organizasyonu” ödülü alan GOBI zirvesinde bu yıl iş dünyası fırsatları ve yatırımlar masaya yatırıldı.

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından 5-7 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenen, 2009 yılında Avrupa’nın en büyük öğrenci zirvesi ödülüne layık görülen GOBI 3 gün boyunca iş dünyasından önemli konukları ağırladı. Alanında uzman iş insanların katılımıyla gerçekleşen panellerde öğrenciler, dünya pazarında yer etmiş firmaların yöneticileriyle bir araya gelerek onların tecrübelerinden yararlanma fırsatı buldu.

Zirve’nin resmi sponsorları arasında yer alan Borlease Otomotiv, etkinliğin üçüncü gününde öğrencilerin kariyer planlamalarına destek olan panele konuk oldu. Borlease Genel Müdürü Özgür Cem Hancan, konuşmacı olduğu panelde öğrencilere; yöneticilik, liderlik ve girişimcilik konularındaki deneyimlerini aktarırken kariyer planlamalarında onları motive edecek tavsiyelerde bulundu.

Öğrencilerin, iş kültürüyle ilgili bilgi sahibi olmalarına olanak sağlayan GOBI bu yıl; Borlease Otomotiv, Kuveyt Türk, Yapıkredi, Denizbank, Teknosa, BKM Ekspress, The Estée Lauder Companies gibi önde gelen firmaların yöneticilerini ağırladı.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      13 Mart 2018, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.



Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz