21 Eylül 2018, Cuma   |   English
Intel Extreme Masters Katowice’de Büyük Heyecan Dalgası
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      13 Mart 2018, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Intel® Extreme Masters (IEM), dünyanın en uzun süren küresel eSpor turnuvasının en büyük sezonunu sonuçlandırmak üzere 2-4 Mart tarihleri arasında Polonya'nın Katowice kentine geri döndü.

Intel® Extreme Masters (IEM), dünyanın en uzun süren küresel eSpor turnuvasının en büyük sezonunu sonuçlandırmak üzere 2-4 Mart tarihleri arasında Polonya'nın Katowice kentine geri döndü. Geçtiğimiz yılki IEM Katowice, Spodek Arena'yı dolduran 173.000 kişi ve çevrimiçi izleyen 46 milyon kişi ile ESL'nin tarihindeki en çok izlenen yayın olmuştu. Bu yıl da yine çok geniş bir izleyici kitlesi, Dünya Şampiyonlarının Counter-Strike: Global Offensive ve StarCraft II için ödüllendirilmesine tanık oldu. Buna ek olarak, IEM Expo'da bir kadınlar CS: GO davetli turnuvası yer aldı ve VR Challenger Ligi Büyük Finalleri ile ilk VR eSpor ligi için çığır açan bir sezon kapanışı yapıldı.

"Evlerinden izleyen milyonlarca kişinin yanı sıra 100.000'den fazla hayranın favori takımlarını tezahüratları ile destekledikleri Intel Extreme Masters Katowice ve IEM Expo, küresel eSpor dünyasının merkezi konumunda" diyen Intel VR Gaming ve Esports Grubundan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür John Bonini sözlerine şu şekilde devam ediyor: "IEM PyeongChang'da gerçekleştirilen çığır açıcı bir turnuvanın ardından Intel, eSporları iş ortaklarıyla birlikte küresel bir aşamaya taşımaktan gurur duyuyor."
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      13 Mart 2018, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz