21 Eylül 2018, Cuma   |   English
Dijital Topuklar 2018’e Yeniliklerle Başladı
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      13 Mart 2018, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Dijital Topuklar Platformu, 1 Mart 2018 itibarıyla dijital dünyada daha aktif olmak isteyen kadınlara ve bu dünyada neler olup bitiyor diye merak eden herkese yol haritası niteliğinde kurguladığı yeni bir mecra sunmaya başladı

Dijital Topuklar Platformu, 1 Mart 2018 itibarıyla dijital dünyada daha aktif olmak isteyen kadınlara ve bu dünyada neler olup bitiyor diye merak eden herkese yol haritası niteliğinde kurguladığı yeni bir mecra sunmaya başladı. Dijital Topuklar, bundan böyle sadece zirve olarak değil, “dijitaltopuklar.com” ismi ile “Dijital Kadın Platformu” olarak yıl boyunca online şekilde içerikler paylaşacak.

Var olduğu alanlardaki birçok boşluğu doldurmak ve dijital bir kütüphane olmak üzere yola çıkan Dijital Topuklar ekibi; kadınlara ilham vermeyi, hayallerini gerçekleştirmeleri için onları harekete geçirmeyi hedefliyor. Bu hedefi doğrultusunda, dijital dünyada iş yapmanın yanı sıra feminizm ve toplumsal cinsiyet eşitliliğini, başarının gücü, kadın olmanın zorlukları ve kazanımları gibi birçok konuyu ele alan Dijital Topuklar Platformu; kadınları fayda odaklı, içten, güvenilir ve yol gösterici olmaya, kendi tutkularını keşfetmeye, yaratıcıklarını harekete geçirerek üretmeye ve ürettikleri dünya ile paylaşmaya davet ediyor.

Platformdan İlham Veren Başlıklar

“Dişital Bilgiler” bölümünde içerik üretiminden “Etki Lideri Pazarlaması”na, dijital dünyada iş yapmanın incelikleri ele alınıyor. “Dijital Gelecek” başlığı ile ebeveyn ve çocukların dijital dünyayı nasıl kullanması gerektiğini, gelecekte onları nelerin beklediğini açıklayan yazılar paylaşılıyor. “Dişital Dönüşüm” başlığı ile “Dijital dünyada bugün dünden neden farklı?” sorusunun cevabı aranırken, toplumsal cinsiyet eşitliğine giden yoldaki gelişmelere dikkat çekiliyor. Kale Grubu desteğiyle hayata geçirilen “İlham Veren Topuklar” başlığı altında ise günümüz kadınlarına ilham vermek ve kendilerini geliştirmeleri amacıyla başarılarıyla adından söz ettirmiş kadınların hikâyelerine yer veriliyor.

1 Mart itibarıyla içerik paylaşımına başlayan platform önümüzdeki günlerde hiç konuşulmamışa dikkat çekmeye ve dijital dünyaya merak salanlara yol göstermeye devam edecek.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      13 Mart 2018, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz