21 Eylül 2018, Cuma   |   English
iLife Digital,Türkiye Pazarında!
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      14 Mart 2018, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Teknoloji sağlayıcısı Arena, bilgisayar üreticisi iLife Digital Technologies’i Türkiye’ye getiriyor.

En büyük 6’ncı bilgisayar üreticisi olan ABD - Miami merkezli iLife Digital, Arena aracılığıyla Nisan ayından itibaren perakende zincirlerinde satışa sunulacak.

Teknoloji sağlayıcısı Arena, bilgisayar üreticisi iLife Digital Technologies’i Türkiye’ye getiriyor. İlk aşamada, ultra ince notebooklar ve 2’si 1 arada dönüşebilir tabletler ile taşınabilir hepsi bir arada bilgisayarları Türkiye pazarına sunulacak. ABD merkezli tüketici elektroniği markası iLife, yüksek performanslı ve ulaşılabilir fiyatlı ürünleriyle tanınıyor

Akıllı telefonlar daha sonra

İlk etapta iLife’ın ultra ince notebookları, 2’si 1 arada dönüşebilir tablet bilgisayarları ile hepsi bir arada bilgisayarları tüketiciyle buluşacak. Ardından markanın akıllı telefonları, tablet bilgisayarları, sanal gerçeklik ve akıllı saat ürünleri gibi çeşitli teknoloji ürünleri 2018’in 3. çeyreğinde raflarda olacak.

Herkes için teknoloji

iLife Digital Technologies, insanların hayatlarını kolaylaştıran yenilikçi ürünlerin araştırılması, tasarımı, pazarlanması, satışı ve desteklenmesine yönelik bir donanım + yazılım + hizmetleri şirketidir ve dünyanın en hızlı büyüyen PC şirketlerinden biridir. Geçtiğimiz 6 yıl boyunca iLife Digital Technologies, gelişmiş teknolojilerin geniş çapta kitlelere ulaşabilmesi için engelleri ortadan kaldıracak ekonomik yenilikler sunarak teknolojinin demokratikleştirilmesine öncülük etmiştir.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      14 Mart 2018, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz