-->
22 Mart 2019, Cuma   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
Monster Notebook Küresel Pazara Açılma Planları Yapıyor
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      16 Mayıs 2018, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Türkiye’deki ikinci mağazasını nisan ayında İzmir’de açan Monster, bir yandan yurt içindeki satış ağını genişletirken, diğer yandan da dünya çapında bilinen bir marka olmayı hedef doğrultusunda yapısal değişiklikler gerçekleştiriyor

  En Son Haberler
2005 yılından beri kullanıcılara sunduğu yüksek performanslı oyun bilgisayarlarıyla oyunseverlerin takdirini kazanan ve ülke çapında haklı bir ün edinen Monster Notebook gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Her fırsatta ülkemizden uluslararası bir teknoloji markası çıkarma hedefini dile getiren marka, bu hedefi doğrultusunda gerekli adımları atmaya başladı.

Türkiye’de açtığı yeni mağazalarla ülke çapına yayılma hamlesi başlatan Monster, böylelikle farklı coğrafyadaki kullanıcılara daha yakın olma ve firmanın büyük önem verdiği satış sonrası destek hizmetlerini daha etkin biçimde sunma şansını yakaladı. Nisan ayında Türkiye’deki ikinci mağazasını İzmir’de açan marka, Ankara’da ve İstanbul’un Avrupa yakasında da birer mağaza açmayı planlıyor.

Bu bağlamda yeni mağazalarda görev alacak personelinin eğitim çalışmalarını sürdüren Monster, büyüme sürecinin bir parçası olarak şirket merkezini İstanbul içinde daha büyük bir binaya taşıyor. Diğer yandan uluslararası bir marka olma yolunda ilk adımını da atan firma, Fokus Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesindeki Monster Notebook markasını yeni kurulan Monster Bilgisayar Teknolojileri A.Ş.’ye devretti. Bundan böyle Monster Notebook’la ilgili satış ve destek hizmetleri gibi tüm işlemleri Monster Bilgisayar Teknolojileri A.Ş. yürütecek. Fokus Bilgisayar ise işleyişini ithalat firması olarak sürdürecek.

Monster Notebook’un bundan sonraki atılımlarının temelini oluşturacak olan bu yeni şirket, firmanın çeşitli ülkelerde başlattığı marka tescil süreçlerini hızlandıracak bir faktör de olacak. Hâlihazırda Dubai’deki satış noktası ve Kıbrıs’ta ve Kadıköy’deki mağazalarının yanında, İzmir’de açtığı mağazadan çok kısa bir süre sonra Ankara’da da bir mağaza açacak olması, markanın yurtiçinde kapsamlı bir satış ağı oluşturma konusundaki kararlılığını gösteriyor.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      16 Mayıs 2018, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz