21 Eylül 2018, Cuma   |   English
Aşk Üçgenine Davetlisiniz
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      13 Haziran 2018, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
HMD Global, teknoloji tutkunlarını Nokia akıllı telefon dünyasını keşfetmeye davet ediyor. Nokia Mobile Aşk Üçgeni Standı ile farklı illerde üniversiteleri ziyaret eden marka, katılımcılara unutulmaz anlar yaşatıyor
Nokia telefonlarının evi HMD Global, 1 Temmuz’a kadar sürecek eğlenceli bir etkinlik serisi düzenliyor. Türkiye’deki tüketicilerle buluşturduğu Nokia 2, Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6 ve Nokia 8 akıllı telefonları daha yakından tanımak ve kazanma şansı elde etmek isteyen ziyaretçiler, Nokia’nın Aşk Üçgeni Standı’nı ziyaret ediyor.

Etkinlik serisi şu ana kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Manisa, Konya ve Isparta illerindeki üniversitelerde gerçekleşti. Nokia telefonların göz alıcı tasarımlarını, sağlam yapılarını, gelişmiş kameralarını ve çok daha fazlasını tanımak isteyenlerin buluştuğu etkinlikte ziyaretçiler, 5 cihazı da yakından inceleme fırsatı buldu. Her hafta bir sosyal medya fenomeninin sosyal medya paylaşımıyla çağrı yaptığı etkinlikler farklı illerde gerçekleşmeye devam edecek.

En sevilen 3 şey Aşk Üçgeninde

Nokia Mobile Aşk Üçgeni’ne katılmak isteyen teknoloji severler, sevdikleri 3 şey ile Kendi Aşk Üçgeni’ni yaratarak #aşküçgenim ve #nokiamobile etiketleriyle bu akıma katılabilecek. Her hafta Nokia Mobile Aşk Üçgeni jürisinin değerlendirmesiyle belirlenecek kişiler sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalıyor.

Heyecan yeni şehirler ve üniversitelerde yaz boyu sürecek

Önümüzdeki dönemde farklı il ve konumlarda teknoloji tutkunlarıyla buluşacak olan Nokia Mobile Aşk Üçgeni Standı ve sosyal medya üzerinden devam eden yarışma hakkında daha detaylı bilgi için http://www.askucgenim.com/ adresini ziyaret edebilirsin.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      13 Haziran 2018, Çarşamba      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz