20 Ağustos 2018, Pazartesi   |   English
Knights Chronicle’a Boyutlar Arası Savaş Özelliği Geliyor
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      10 Ağustos 2018, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Son güncelleme ile Knights Chronicle’a Lonca Savaşı için devasa gerçek zamanlı Boyut Boyuta Karşı modu ve yepyeni karakterler geliyor.

Mobil oyun şirketi Netmarble Corp. mobil cihazlar için sıra tabanlı RPG oyunu Knights Chronicle için, yeni Lonca Savaşı modunu, yeni karakterleri ve birçok yeni oyun içi etkinliği içeren büyük bir güncelleme yayınladı.

Boyut boyuta karşı

Yeni Lonca Savaşı özelliği ile oyuncular, oyuncu loncalarının birbiri ile savaşacağı, saldırı ve savunma aşamalarının ayrı ayrı oynanacağı ve aynı anda birçok düşman oyuncu ile savaşabilecekleri “Boyut Boyuta Karşı” modunu oynayabilecek.

Yeni karakterler Amon ve Ian

Ayrıca bugün gelen güncelleme ile Knights Chronicle’a iki yeni SSR kahraman olan Amon ve Ian eklendi. Amon, Junta Draiden’ın bir Usta Eliti ve geleceği görme yeteneğine sahip. Ian ise Delcart Büyük Dukalığındaki Karanlık Ormanda yaşayan bir kurt adam.

Ödüllü etkinlikleri kaçırmayın

Güncellemeyi ve Ian ile Amon’un gelişini kutlamak için bugün itibariyle görev etkinliği başlayacak ve zindan etkinlikleri için gereken Enerji yarıya inecek. Etkinliğe katılan oyuncular da daha iyi oyun içi ödülleri alacak.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      10 Ağustos 2018, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz