-->
24 Mart 2019, Pazar   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
F-Secure Türkiye Distribütörü 64K Oldu
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      27 Ekim 2003, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
64K Bilgisayar Reklamcılık İletişim, F-Secure Corporation ile anlaşma imzalayarak F-Secure yazılımlarının Türkiye'deki dağıtımını üstlendi. 64K, F-Secure ürünlerini Türkiye pazarında dağıtmakla birlikte, lansmanı 2003 Eylül ayı başlarında yapılan F-Secure Anti-Virus Client Security ve F-Secure Internet Gatekeeper adlı iki yeni ürünün tanıtımını ve pazarlamasını da yürütecek.

  En Son Haberler
Konu ile ilgili olarak F-Secure Corporation Türkiye Bölge Müdürü Manu Rautakoura, “F-Secure, Türkiye’de uzun bir geçmişe sahip ve F-Secure Antivirus Türkiye bilişim sektöründe iyi bilinen bir marka. Stratejik hedeflerimizden birisi de global partner ağımızı güçlendirmek ve yapmış olduğumuz bu işbirliği ile şimdi Türkiye'deki pazar payımızı arttırmak için daha fazla şansa sahibiz. Türkiye’de şu anda 64K ve Inter Engineering olarak iki resmi dağıtıcımız ve dağıtıcılarımıza bağlı birçok çözüm ortağımız mevcut. Bilişim güvenliği konusunda uzun bir geçmişe ve tecrübeye sahip olan dağıtıcılarımızla yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde Türkiye’deki bilişim firmalarına ve son kullanıcılara en kaliteli bilişim güvenliği çözümlerinin yaratılacak katma değerle ulaştırılacağına inanıyorum.” dedi.

2 Eylül 2003 tarihinde F-Secure, günümüzün güvenlik tehditlerine karşı koyabilecek tamamıyla yeni özelliklere sahip iki yeni ürünü piyasaya sürdü. F-Secure Anti-Virus Client Security ürünü, antivirus, distributed firewall, uygulama kontrolü ve saldırı önleme sistemlerini tek bir pakette sunarak virüslere ve saldırılara karşı gerçek anlamda ilk entegre çözüm sunan bir yazılım. F-Secure Client Security, şirketlerin masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarını giderek daha karmaşık hale gelen virüs, hacker, ağ solucanları ve şirket güvenlik politikaları ihlal eden ağ yazılımlarından korumak üzere tasarlanmış.

64K şirketinden Cem GÜNAL, yapılan dağıtım anlaşması ile ilgili olarak şöyle dedi

    “F-Secure ile yapmış olduğumuz dağıtım anlaşması sonrasında iş ortaklarımız aracılığı ile müşterilerimize en gelişmiş güvenlik çözümlerini sunuyor olmak, firmamız açısından çok büyük öneme sahip. Türkiye bilişim sektöründe bilinen ve güvenilir bir marka olan F-Secure tarafından geliştirilen çözümlerle teknik destek hizmetlerimizi birleştirerek virüs ve güvenlik problemlerine karşı kesin çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Internet penetrasyonu ve ADSL bağlantı sayısı arttıkça, Türkiye’deki bilgisayar kullanıcıları da giderek artan değişik güvenlik tehlikeleri ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Günümüzde virüs saldırıları, karmaşık hacker metodlarını da içeriyor, dolayısıyla sadece antivirüs kullanmak artık yeterli değil. Bilgisayarları bu saldırılara karşı korumanın tek yolu, sık sık güncellenen antivirüs korumasının güvenli bir firewall ile birleştirilmesidir.

    64K Bilgisayar Reklamcılık İletişim Ltd. Şti.

    64K, 1997 yılından itibaren bilişim sektöründe özellikle antivirüs, firewall, içerik ve veri güvenliği konularında güvenilir yazılımların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Teknik destek, güvenlik denetimi, virüs temizleme gibi hizmetlerle desteklenen faaliyetlerin yanısıra veri kurtarma, hosting, yönetilen güvenlik, antivirüs ve antispam özellikli hosting hizmetleri de sağlanmaktadır.

    F-Secure Corporation

    F-Secure Corporation, kurumsal alanda merkezi olarak yönetilen güvenlik çözümlerinin önde gelen geliştiricilerinden biridir. F-Secure tarafından geliştirilen ve birçok ödül kazanmış yazılım ürünleri, iş istasyonları, sunucular, dizüstü ve avuçiçi bilgisayarlar için antivirüs ve ağ güvenliği yazılımlarından oluşmaktadır. 1988 yılında kurulan F-Secure Corporation’ın hisseleri, Kasım 1999’dan itibaren Helsinki Borsası’nda işlem görmektedir.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      27 Ekim 2003, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz