20 Ağustos 2018, Pazartesi   |   English
Software AG'nin Yeni Ürün Vizyonu Şekilleniyor
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      08 Aralık 2003, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Software AG Yönetimi, ürün stratejisinin, teknolojik gelişmeler paralelinde yeniden şekillendirilmesi kararı doğrultusunda, odaklanacağı iki ürün grubunu açıkladı.

1. XML tabanlı entegrasyon: Software AG, kapsamlı entegrasyon platformu yaratmak için, XML veri biçimini destekleyen EntireX ve Tamino ürünlerini birleştirerek geliştirecek. Böylece kullanıcılara, legacy sistemlerinin arasında, doğrudan bağlantılar ile uygun maliyetli ve yüksek performanslı erişim platformları yaratacak. Bu sayede eski platformların yeni teknolojilere entegrasyonu kolaylaşacak. Software AG, XML tabanlı ürünlerde pazarın liderlerinden. XML (eXtensible Markup Language), depolama ve verinin iletiminde çok hızlı gelişmekte olan bir standart. Sistem entegratörleri, bu en gelişmiş teknolojilerle ve yüksek verimlilikteki araçlarla, rekabet şanslarını artıracaklar.

2. Kurumsal İletim Sistemleri: Software AG, anabilgisayar yazılımlarını ve mevcut yüksek performanslı görev-kritik ürünlerinden oluşan portföyünü genişletecek. Böylece, şirketler, teknik olarak ihtiyaç duydukları yenilikleri doğrudan, kurumsal başarısını uzun yıllardır ispatlanmış olan platformlar üzerine kurabileceklerdir. Adabas (veritabanı) ve Natural (geliştirme araçları) ürün grupları ile, Software AG, dünyadaki 3500’den fazla şirkete hizmet ediyor.

Bu iki ürün grubuna odaklanarak, ARGE (araştırma ve geliştirme) aktivitelerinin birleştirilmesi de sağlanacağından geliştirme maliyetlerinin düşmesi de hedefleniyor.


Software AG Hakkında,

Almanya Darmstadt’a bağlı, 1969 yılında kurulmuş, kurumsal veri entegrasyonu ve yönetiminde, Avrupa’nın en büyük ve öncü, uluslarararası sistem yazılımları ve servis sağlayıcısı firmalarındandır. Software AG, ürün ve XML (Extensible Markup Language) standardıyla desteklenen çözümler geliştirir. XML, doküman alışverişini ve geleneksel IT mimarisi üzerindeki web uygulamalarının entegrasyon verisini kolaylaştırır. Software AG, Tridion, Stellent ve IXOS gibi farklı satış ve teknoloji firmalarıyla çalışmaktadır. 2002 yılında, şirket 475 milyon euro gelir elde etmiştir. Software AG’nin 70 ülkede ofisi, 2700’den fazla çalışanı bulunmaktadır.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      08 Aralık 2003, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz