-->
16 Şubat 2019, Cumartesi   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum


HAKKIMIZDA

Türk Internet Endüstrisi Portalı, turk-internet.net, 1 Eylül 2000’de resmi yayına geçerek, iş ve Internet dünyası profesyonelleriyle buluşuyor.


Internet.com, başta ABD olmak üzere, 15 ayrı ülkede, E-iş ve Internet Teknolojisi profesyonellerine, web geliştiricilerine ve internet kullanıcılarına, Internet Sektörü ile ilgili olarak gerçek zamanlı haber ve bilgiler sunan bir iletişim platformudur. Şimdi bu platform Türkçe olarak yayına geçiyor.


turk-internet.net, şimdilik 6 kanal üzerinden hizmet vermeye başlıyor. İnternet endüstrisiyle ilgili, her türlü yerel ya da global bilgiye, e-business, finans, teknoloji, güncel haber, ISS ve forum başlıkları altında ulaşmak mümkün.


Internet.com, 2.4 milyonu aşan ziyaretçinin 130 milyon sayfayı izlediği, 126 web sitesi, 173 E-posta bülteni, 117 on-line forumu ve 78 e-posta tartışma listesiyle çok gelişmiş bir ağ üzerinden hizmet verir.


Internet.com Network’ü, üst düzey eğitime ve satın alma gücüne sahip A ve B grubu’na yöneliktir. Bunlar içinde, kurumsal ve/veya teknik yönetici pozisyonundaki profesyoneller ağırlık kazanır. internet.com, bu profesyoneller için en önemli bilgi ve iletişim kaynağıdır.


Şirketinizle ilgili olarak duyurmak istediğiniz yenilikler, haberler, seminer ve konferanslar hakkındaki basın bültenlerinizi bize ulaştırmak için aşağıdaki adreslerimizi not alınız.


[email protected]


[email protected]


Kore Şehitleri Cad. Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sok. No: 15 Zincirlikuyu - İstanbul

Tel: 212-272 2248