-->
22 Mart 2019, Cuma   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
Vodafone Faturasız Hattına TL Yükleyen Kullanıcı BMW 116i Sahibi Oldu
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      05 Ocak 2015, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Vodafone’un faturasız abonelerine her yüklemelerinde yüzlerce hediye kazanma şansı sunduğu kampanyasına katılan abonelerden Kocaelili İsmail Emir, büyük ikramiye BMW 116i otomobilin sahibi oldu. Ayrıca 100 Vodafone Faturasız talihli Samsung Galaxy S4 Mini akıllı telefon, 100 talihli de Vodafone Smart Tab 3 tablet kazandı.
  En Son Haberler
Vodafone, faturasız abonelerine özel düzenlediği çekiliş kampanyası ile yüzlerce hediye kazandırdı. 8 Eylül – 22 Ekim tarihleri arasında faturasız hattına TL yükleyen aboneler arasında yapılan çekilişle 1 adet BMW 116i otomobil, 100 adet Samsung Galaxy S4 Mini akıllı telefon ve 100 adet Vodafone Smart Tab 3 tablet sahiplerini buldu. Büyük ikramiye olan BMW 116i otomobili kazanan Kocaeli'li İsmail Emir, Vodafone Plaza’da düzenlenen törenle aracını teslim aldı.

İsmail Emir’e ödülünü takdim eden Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

    “Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonumuz doğrultusunda abonelerimizin dijital çağa uyum sağlamalarını kolaylaştıracak ürün ve hizmetler sunuyoruz. Bu kapsamda Vodafone Faturasız abonelerimize de sürekli yeni avantajlar sağlıyoruz.

    Geçtiğimiz günlerde bu avantajlara bir yenisini daha ekleyerek Vodafone Faturasız abonelerimize hatlarına yapacakları her yüklemede yüzlerce hediye kazandıracak bir çekiliş kampanyası düzenledik. Kampanyamızla 1 kişiye BMW 116i otomobil, 100 kişiye Samsung Galaxy S4 Mini akıllı telefon, 100 kişiye de Vodafone Smart Tab 3 tablet sunduk.

    Kampanyamızın büyük ödülü BMW 116i otomobili kazanan değerli abonemiz İsmail Emir’i kutluyoruz. Vodafone Türkiye olarak yenilikçi ve avantajlı tarifelerimizle birlikte hayatı kolaylaştıran fırsatlar da sunarak abonelerimize sürekli kazandırmaya devam edeceğiz.”
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      05 Ocak 2015, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz