-->
22 Mart 2019, Cuma   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
e-Glober GM Aytulun Türk İhracatçısına Yeni Projeler Sunmaya Hazırlanıyor
Yazan: Mehmet Tasnikli      26 Ağustos 2016, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Geçen yıl ekim ayında kurulan ve kasım sonunda uluslararası e-Ticaret şirketi Alibaba.com’un Türkiye temsilciliğini alan e-Glober’in Genel Müdürü Orkan Aytulun, Türk girişimci ve ihracatçısına büyük ivme katacak projeler sunmaya hazırlandıklarını söyledi
  En Son Haberler
Geçen yıl ekim ayında kurulan ve kasım sonunda uluslararası e-Ticaret şirketi Alibaba.com’un Türkiye temsilciliğini alan e-Glober’in Genel Müdürü Orkan Aytulun, Türk girişimci ve ihracatçısına büyük ivme katacak projeler sunmaya hazırlandıklarını söyledi [1]. e-Glober kendisini, "Türkiye’den yeni ihracat yıldızları yaratmak ve Türk ihracatçılarının küresel pazarlarda dış ticaret hacimlerini artırmalarına destek olmak hedefiyle çeşitli ürün, hizmet ve danışmanlıklar sunan dijital ticaret ve yatırım şirketi" olarak tanımlıyor.

E-Glober Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Orkan Aytulun, Türk İhracatçısının global pazarlardaki yolculuğunda en güvenilir yol arkadaşı ve en yakın dostu olmak için var olduklarını söyledi. 2016 yılının son çeyreğine büyük atılımlar ve projeler ile hazırlandıklarını belirten Aytulun, yılın son çeyreğinin Türk ihracatçısının küresel pazarlarda çok ses getireceği bir dönem olması için hazırlıklarını sürdürdüklerini de kaydetti.

Aytulun, ülkemizdeki yerel işletmelerin gerçek küresel oyunculara dönüşmelerine destek olarak Türkiye’nin e-ticaret hacmini artırmasına katkıda bulunmak istediklerini de dile getirerek, “Bu hedef doğrultusunda dünyanın lider küresel organizasyonlarından biri olan Alibaba.com’la birlikte Türkiye’deki Alibaba.com üyelerinin gerçek anlamda küreselleşmelerine yardımcı olacak ve işletmeler arası dış ticaret ekosisteminin tüm mensuplarına hizmet edecek çok özel katmadeğerli ürün ve hizmet paketleri hazırladık.

Ülkemizin dış ticaret ekosistemindeki tüm ihracat, ithalat ve işletmelerarası (B2B) ticaret kurum ve kuruluş mensuplarına bu dev platformun dünyaya sunduğu tüm fırsatları getirdik ve küresel anlamda özellikle Türk ihracatçısına yepyeni ticaret fırsatları yaratmada öncülük edece butik hizmet paketleri oluşturduk” dedi.

Orkan Aytulun, bir genç girişimciler ülkesi ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetler yurdu olan Türkiye’nin, bu iki önemli zenginliğinin bir araya gelmesinin doğal sonucu olarak küresel ticaret piyasalarında rekabet gücü yüksek bir ülke olduğunu söyledi. Aytulun, Türkiye’nin henüz dünya tarafından keşfedilmeyi bekleyen büyük bir küresel ticaret potansiyeline sahip bir ülke olduğunu da belirterek, Alibaba.com ile beraber Türk ihracatçısına büyük ivme kazandıracak projeleri sunmaya hazırlandıklarını da kaydetti.

[1] AliBaba.com'u Türkiye'de Artık e-Glober Temsil Ediyor
Yazan: Mehmet Tasnikli      26 Ağustos 2016, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz