-->
22 Mart 2019, Cuma   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
GittiGidiyor ile 2.El Giyim Sitesi Gardrops İşbirliği Yapıyor
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      07 Kasım 2016, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
2.el giyim sitesi Gardrops, GittiGidiyor'un yaşam tarzınıza yön veren markalarını konumlandırdığı GittiGidiyor Cadde platformunda yerini aldı. 7 Kasım'da düzenlenen tanıtım etkinliğinde GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, Gardrops yatırımcılarından Sina Afra'nın ev sahipliği yaptığı etkinlikte stratejik işbirliklerinin önemine değinerek bu tarz işbirlikleriyle sektörü büyütmeye devam edeceklerini vurguladı.

  En Son Haberler
Geçtiğimiz haftalarda GittiGidiyor'da satış yapan markalar arasına dahil olan Markafoni ve Lidyana'dan sonra, ikinci el modanın favori adresi Gardrops da bu platformdaki yerini aldı. Yüzbinlerce ürünün bulunduğu, popüler markaların ikinci el adresi Gardrops, GittiGidiyor'un yaşam tarzınıza yön veren markalarının yer aldığı “Cadde” platformunda açtığı mağazasında, ünlülerin sadece GittiGidiyor'da bulunacak gardıroplarına da yer verecek. Gardrops mağazasında ayrıca, ünlülerin gardıroplarının yanı sıra, dizilerde giyilen ürünlerinin satışı gerçekleştirilecek.

“Büyük markaları GittiGidiyor platformuna kazandırmaya devam edeceğiz”

GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, Gardrops'un önemli yatırımcılarından Sina Afra ve ekranların sevilen sunucusu Burcu Esmersoy bu önemli moda işbirliği için 7 Kasım'da Soho House'da düzenlenen tanıtım etkinliğinde bir araya geldi.

Öget Kantarcı, “Türkiye'de e-ticaretin ev sahibi vizyonu ile hareket eden GittiGidiyor olarak diğer e-ticaret siteleri ve güçlü perakende markaları ile işbirlikleri yapmaya önem veriyoruz. Sektörün diğer oyuncuları ile rekabet içerisinde olmadığımız gibi bu tip işbirlikleri ile e-ticaret sektörünü hep beraber büyütürken beraber kazanacağımıza inanıyoruz. Gardrops ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile moda kategorisi altında kadınlara yönelik ürün gamımızı daha da çeşitlendirmiş olacağız. Bu stratejik işbirliğimiz ile GittiGidiyor'u ziyaret eden ve modayla yakından ilgilenen kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. GittiGidiyor olarak, e-ticaretin her geçen gün daha da önem kazandığı günümüzde kullanıcılarımıza en iyi deneyimi yaşatmak için tüm yenilikleri takip ediyor, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Büyük markaları GittiGidiyor platformuna kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Sina Afra ise “Kadınların gardıroplarındaki her şeyi satabilecekleri ve Türkiye'deki yüzbinlerce kadının dolabından alışveriş yapabilecekleri Gardrops'a oldukça güveniyoruz. Bu nedenle bu platforma önemli yatırımlar yaptık. Tüketim kültürünü değiştirmeye çalışıyoruz. En baştan itibaren Gardrops, kullanıcılar için oldukça sevilen bir marka oldu. Gardrops'un her bir kullanıcının görüşüne son derece önem vermesinin bu başarısının en önemli nedenlerinden birisi olduğunu düşünüyorum. Gardrops'u Türkiye'deki bütün kadınlarının en sevdiği platform haline getirmek istiyoruz. GittiGidiyor'un büyük ziyaretçi kitlesinin bizi bu hedefimize çok daha çabuk ve sağlam bir şekilde taşıyacağına kesinlikle inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Burcu Esmersoy gardırobunu çocuklar için açtı

Burcu Esmersoy da kıyafetlerini Gardrops üzerinden satışa çıkardığını ve elde edilecek gelirin Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'na (KORUNCUK) bağışlanacağını söyledi. KORUNCUK Vakfı'nın korunma ihtiyacı olan çocuk ve gençleri, şefkat ve sevgi anlayışının hakim olduğu sağlıklı bir ortamda topluma faydalı bireyler haline getirdiğine dikkat çeken Esmersoy, Türkiye'nin toplumsal yapısına büyük katkılarda bulunan vakfa destek vermekten büyük mutluluk duyduğunu da belirtti.

İkinci el moda platformu Gardrops, Zeynep Zenel ve Ertuğrul Özpolat‘ın ortak girişimi olarak 2015 yılında faaliyete başladı. Gardrops ile yalnızca birkaç kez giyilip gardırobun derinliklerine atılan kıymetli parçaları nakde dönüştürmek mümkün. Hızlı modanın yaratmış olduğu çevresel ve ekonomik zararların azalmasına da katkıda bulunan Gardrops sayesinde artık giyilmeyen kıyafetleri birkaç adımda satışa sunmak mümkün. Platforma her gün 200 bin TL değerinde yeni ürün eklendiği ve toplam envanter büyüklüğünün 2016 son çeyreğinde 1,5 milyon adete ulaştığı raporlanıyor.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      07 Kasım 2016, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz