-->
16 Şubat 2019, Cumartesi   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
SAS Türkiye Genel Müdürü Erdemli ABD'ye Gidiyor, Berna Helva Genel Müdür Vekili Atandı
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      04 Mayıs 2017, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
2013 yılından bu yana SAS Türkiye Genel Müdürü olan Hakan Erdemli, Batı Yakası Otomobil Endüstrisi satışlarını yönetmek üzere SAS Amerika’ya atandı. Hakan Erdemli’nin yeni atamasını takiben, Berna Helva SAS Türkiye operasyonuna liderlik etmek üzere Genel Müdür Vekili olarak atandı.

  En Son Haberler
Hakan Erdemli, liderlik ettiği SAS Türkiye Ofisi’nde 5 başarılı yılın ardından SAS Amerika Batı Yakası Otomobil Endüstrisi satışlarının başına geçmeye hazırlanıyor. 2012 yılında SAS Türkiye’ye satış direktörü olarak katılan Erdemli, Ocak 2013’ten bu yana SAS Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.

Hakan Erdemli’nin yeni atamasını takiben, SAS Türkiye operasyonuna liderlik etmek üzere Berna Helva’nın Genel Müdür Vekili olarak atandığı açıklandı. 15 yılı aşkın süredir Teknoloji alanında gerek tedarikçi, gerekse müşteri tarafında çeşitli üst düzey yöneticilik görevleri yapmış olan Berna Helva, Temmuz 2016’da SAS Türkiye ailesine katılmadan önce Nokia Networks İsveç Ofisi’nde Satış Direktörü olarak görev almıştı. Helva, önümüzdeki dönemde SAS’ın Türkiye’deki istikrarlı büyümesine liderlik ediyor olacak.

SAS Orta Doğu, Türkiye ve Doğu Avrupa Başkanı Shukri Dabaghi, atamalar hakkında şu açıklamaları yaptı: “Hakan Erdemli’ye 5 yıl boyunca SAS’ın Türkiye’deki üç basamaklı büyümesine liderlik ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Kendisi global organizasyonumuz içinde çok önemli bir göreve atandı. Yeni görevinde de başarılı projelere imza atacağına olan güvenimiz tam. Bu değişimi takiben Berna Helva’yı SAS Türkiye Genel Müdürlüğü’ne vekaleten atamaktan mutluluk duyuyoruz. Kendisinin gerek sektör gerek liderlik tecrübesi SAS’ın Türkiye’de var olan mevcut müşteri ve iş ortağı ilişkilerini daha da güçlendirecek ve SAS’ın bizim için çok önemli bir pazardaki büyümesini destekleyecektir. Sevgili Berna Helva’ya yeni görevinde başarılar dilerim.”
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      04 Mayıs 2017, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz