-->
16 Şubat 2019, Cumartesi   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
Lingualeo Türkiye’de Web ve Mobil Gramer Uygulamasını Duyurdu
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      31 Temmuz 2017, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Lingualeo Yabancı dil öğrenimine yönelik, Rusya merkezli bir eğitsel çevrimiçi servis. Türkçe konuşan kullanıcıları için web sürümü ve iOS platformu esasında mobil uygulamalar için gramer egzersizleri sunmaya başladı. Türkçe servis, 40 temel İngilizce dilbilgisi kuralı egzersizi ve iOS mobil uygulama ile web sürümü, gramer öğretici alıştırmalar, kelime bilgisi ve okuma egzersizleri için alıştırmalar içeriyor.

Lingualeo Türkiye’de Web ve Mobil Gramer Uygulamasını Duyurdu. Lingualeo Yabancı dil öğrenimine yönelik, Rusya merkezli bir eğitsel çevrimiçi servis. Türkçe konuşan kullanıcıları için web sürümü ve iOS platformu esasında mobil uygulamalar için gramer egzersizleri sunmaya başladı. Türkçe servis, 40 temel İngilizce dilbilgisi kuralı egzersizi ve iOS mobil uygulama ile web sürümü, gramer öğretici alıştırmalar, kelime bilgisi ve okuma egzersizleri için alıştırmalar içeriyor.

Alıştırmalar, kuralın öğrenilmesi için ilave dış materyallerin kullanımının gerekliliğini ortadan kaldıran, belirli bir kuralın desenlerini hatırlama metoduna dayanıyor.

Öğrenciler, yapılan hataların sayısına bağlı olarak, birkaç yüz kere bir kural veya benzeri kuralın üzerinde alıştırma yapıp, kuralı sürekli hatırlayabilir ve gerçek hayatta kolay kullanabilir hale gelebiliyor.

Web versiyonu için gramer öğretici sürümü, Rusya’daki Lingualeo ekibi tarafından eylül 2015'te piyasaya sürüldü. 2016 yılının baharında gramer bölümüne, 30 yeni kural eklendi ve servis İngilizce'nin tüm temel dilbilgisini kapsar hale geldi.

IOS sürümü ile web versiyonundaki gramer bölümü ücretsiz ve ücretli alıştırmalar içeriyor.

2010'da kurulmuş olan Lingualeo öğrenilen dilin düzenli olarak kullanılarak, öğrencilerin motivasyonu yükseltme ve öğrenimde sonuca ulaşma yöntemiyle, kişiselleştirilmiş bir yaklaşım kullanıyor.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      31 Temmuz 2017, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz