17 Ekim 2018, Çarşamba   |   English
T-Systems, Zenium Istanbul One ile Anlaştı
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      24 Ağustos 2017, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Zenium, T-Systems Türkiye’nin İstanbul One veri merkezine katılarak Zenium ekosistemine dahil olduğunu duyurdu.

Zenium, T-Systems Türkiye’nin İstanbul One veri merkezine katılarak Zenium ekosistemine dahil olduğunu duyurdu. Deutsche Telekom’un kurumsal müşteriler ayağı olan T-Systems’ın, Zenium’un veri merkezinde yer alma kararı hakkında Türkiye Yönetici Direktörü Sinan Kılıçoğlu şöyle dedi :

    “Şirketler, daha fazla veri taşımak üzere her geçen gün daha çok ağa bağlanan daha çok cihazın yarattığı zorlukları yenme ve bu zorlukların neden olduğu beklentileri karşılama konusunda büyük baskı hissediyor. Zenium ile kurduğumuz işbirliği, ölçeklendirilebilir ve güvenli bir ortamda klasik ICT hizmetlerini sunmaya devem edecek olmamızın yanı sıra, dijital ekonominin faydalarından yararlanmak konusunda kararlı olan müşterilerimize destek olmamızı da sağlayacak”.

T-Systems Türkiye’nin Zenium ile olan işbirliğinin hemen ardından, şirketin İstanbul One’daki ilk kurumsal müşterisi de belli oldu. T-Systems, Türkiye’nin çelik, distribütörlük, lojistik ve enerji sektöründe faaliyet gösteren en büyük sanayi gruplarından birine, şirketin büyüme stratejisi için ihtiyaç duyduğu operatör bağımsız, yüksek bağlantı gücü ve enerji verimliliğine sahip veri merkezi ortamını sağlayacak.

Zenium Kurucusu ve CEO’su Franek Sodzawiczny “Güvenlik, esneklik, ölçeklendirme ve bağlanma gibi konular, hizmetlerini ulaştırmaya çalışan ve birbirine daha da bağlı hale gelen bir dünya içinde rekabet eden şirketlerin gündemindeki en önemli maddeleri oluşturuyor. T-Systems’a, büyüme ve başarısı için olmazsa olmaz olarak gördüğümüz operatör bağımsız bir yaklaşımla birinci sınıf çözümler sunmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      24 Ağustos 2017, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.



Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz