21 Ekim 2018, Pazar   |   English
İnci Sözlük'ün Sahibi Serkan İnci GözAltına Alındı
Yazan: Ergün Dinçer      08 Aralık 2017, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Ülkemizin "sözlük" adı altında yayınlanan sosyal medya ortamlarından önemli bir tanesi olan "İnci Sözlük"ün kurucusu Serkan İnci, sabah saatlerinde yayınladığı bir tweet ile gözaltına alındığını duyurdu.

Ülkemizin "sözlük" adı altında yayınlanan sosyal medya ortamlarından önemli bir tanesi olan "İnci Sözlük"ün kurucusu Serkan İnci, sabah saatlerinde yayınladığı bir tweet ile gözaltına alındığını duyurdu. Tweet şu şekilde;
Serkan İnci'nin hangi nedenle gözaltına alındığı henüz bilinmiyor. Detaylar geldiğinde bu haberin altına ekliyor olacağız.

Saat 15:00 itibariyle Güncelleme : Serkan İnci'nin Galatasaray Spor Kulübü, 22 Ekim'de Fenerbahçe ile oynanan derbi maç öncesi, tribünde oluşturdukları koreografiye konusunda İnci'nin sosyal medya hesabından "hakaret" içeren ifadeler kullandığını öne sürerek, şikayette bulunduğu belirtildi. Ancak İnci ifade vermek için adliyeye gitmedi. Bunun üzerine, soruşturmayı başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı gözaltı kararı çıkardı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü'nce gözaltına alınan İnci, ifade işlemlerinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. İnci'nin emniyetteki ifadesinde "Öylesine yazılmış, bir anlamı olmayan bir tweet" dediği öğrenildi.
Yazan: Ergün Dinçer      08 Aralık 2017, Cuma      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz