-->
22 Mart 2019, Cuma   |   English
Kullanıcı Adı:  Şifre: Kayıt Ol     Şifremi Unuttum
Gençler, “Discover Samsung” 2018 Süreci Başladı!
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      19 Mart 2018, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Samsung, geleceğin liderleri olacak gençleri bünyesine katmak için sürdürdüğü işe alım programı “Discover Samsung”un 4’üncü dönemini başlatıyor.
Samsung Electronics, gençlere iş hayatına başlarken hayat boyu eşlik edecek unutulmaz bir keşif yolculuğu için kapılarını açıyor.“ İlki 2015 yılında gerçekleşen işe alım programı “Discover Samsung”un 4’üncü dönemini başlatıyor. Samsung, “Discover Samsung” ile kariyerine ilk ve en önemli adımı atacak yeteneklere “Bize katıl, geleceği birlikte şekillendirelim” çağrısında bulunuyor.

2 Nisan 2018 tarihine kadar başvuruların alınacağı programa, üniversitelerin 4. sınıfı ve yüksek lisans son sınıfta okuyan 2018 yılı Haziran döneminde mezun olabilecek adaylar başvuru yapabilecek. Programa www.discoversamsung.net linkinden başvuru yapan genç yetenekler, online ortamda katılacakları 19 Mart ve 5 Nisan tarihli sınavlar ile ilk aşamayı tamamlayacaklar. Genç yetenekler, 27 Nisan tarihindeki ikinci aşamada ise Samsung’u tanıyıp yöneticilerle tanışacakları bir gün geçirecekler. 27 Nisan ile 18 Mart tarihleri arasındaki bir sonraki aşamada da Samsung yöneticileri mentörlüğünde projelerini geliştirecekler. 18 Mayıs’taki finalde ise projelerini Samsung üst düzey yöneticilerine sunacak olan gençler, ödül olarak Samsung’da işe başlama şansı yakalayacaklar.

Samsung Electronics İnsan Kaynakları Direktörü Meriç Tunç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, programın genç yeteneklere iş hayatına başlarken ihtiyaç duydukları rehberliği, deneyimi ve ilhamı sunduğunu belirterek, “Samsung Electronics olarak, ‘Discover Samsung’ ile gençleri iş hayatına başlarken geleceği şekillendirecekleri bir keşif yolculuğuna davet ediyoruz. Geleceği tasarlamak ve ilham vermek ise, tutku ile çok çalışmayı gerektiriyor. ‘Discover Samsung’ programını bu cesarete ve yeteneğe sahip genç yetenekler için tasarladık.” dedi.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      19 Mart 2018, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz