17 Ekim 2018, Çarşamba   |   English
Huawei Türkiye,ODTÜ Mühendislik Fakültesiyle Buluştu!
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      21 Mayıs 2018, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, ODTÜ Mühendislik Fakültesi’nde Bigisayar Mühendisi ODTܒlülerle buluştu. Lisans öğrencileri ile birlikte Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerinin de ilgisinin oldukça yüksek olduğu etkinlik süresince ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği öğrencileriyle beraber tüm ODTܒlü öğrencilere Huawei ürünlerinden hediye edildi.

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğretim üyelerinden; Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi ile ortak proje yürütmekte olan Prof. Dr. Hakkı Toroslu, Prof. Dr. Pınar Karagöz, Prof. Dr. Adnan Yazıcı ve Doç. Dr. Sengör Altıngövde ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında fakülte binası içerisine Huawei standı kuruldu.

Dünya nüfusunun üçte ikisine dokunan bir iletişim şirketi olan Huawei’in Ar-Ge Merkezi, ODTܒlü öğrencilerle bir araya geldi. Etkinlik katılımının yarısını son sınıf mühendislik öğrencileri oluştururken, aralarında yüksek lisans, doktora öğrencileri ve mezunların da bulunduğu katılımcılar, Huawei Türkiye Ar-Ge’den Yazılım Mimarı Samet Kılıçtaş’ın “The Little Big Data” (Büyük Veri) konulu seminerinde yerlerini aldılar. Türk mühendislerin elinde şekillenen yenilikçi teknolojiler ile ilgili bilgilerin aktarıldığı etkinlikte, Huawei Türkiye Ar-Ge’nin yürüttüğü projeler, çözümler ve diğer süreçler de etkinlik kapsamında katılımcılar ile paylaşıldı. Etkinlikte, özellikle Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi’nin geleceği birlikte aydınlatalım mesajının altı çizildi.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      21 Mayıs 2018, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz