17 Ekim 2018, Çarşamba   |   English
E-Kitap Okuyucularının En Yenisi: Kobo Clara HD
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      14 Haziran 2018, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Kitap Severlere yepyeni bir okuma alışkanlığı kazandıran e-kitap okuyucularının en yenisi“Kobo Clara HD” ayrıcalıklı fırsatlarla tüm D&R mağazalarında...

Farklı bir okuma deneyimi sunan ve hızlıca yükselişe geçen e-kitap okuyucularının en yenisiKobo Clara HD, kitap kurtlarının tüm kütüphanesini yanında taşımasını mümkün hale getiriyor.

Kitap ve teknoloji seven, hem gündüz hem de gece okuyucuları için son teknoloji ile tasarlanan e-kitap okuyucusu Comfort Light PRO özelliğinde yer alan okuma ışığıyla daha rahat bir okuma deneyimi sunuyor.Mavi ışığa maruz kalma oranını azaltmak için renk sıcaklığını otomatik olarak değiştiren Comfort Light PRO özelliğiyle kitap okumak artık daha keyifli hale geliyor.

8 GB yerleşik hafızası ve kağıda basılmış görüntüsüyle Kobo Clara HD’ler 6.000 adede kadar kitabı kolayca taşıma imkanı sunuyor.

Kobo Clara HD’de yer alan Kobo Sleep Cover özelliği eller serbest okumaya izin verirken, önde yer alan deri kapağı açıldığında da otomatik olarak uyanıp ve kapatılırken de otomatik uykuya geçiyor.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      14 Haziran 2018, Perşembe      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz