21 Kasım 2018, Çarşamba   |   English
Girişim Hareketi İlk Seminerini Gerçekleştirdi
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      17 Temmuz 2018, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Girişim Hareketi Kuzey Kıbrıs’ta Lefkoşa’dan sonra Girne’de de çalışmalarına başladı. Program girişimcilik alanında farkındalık artırma ve katma değerli girişimcilik projelerine ulaşmayı hedefliyor.

Programın şubeleşme süreci Lefkoşa sonrasında Girne ile devam ediyor. Kuzey Kıbrıs’ta çalışmaların liderliğini üstlenen Dilek Kurnaz görevi ile ilgili, “Kuzey Kıbrıs’ta girişimcilik adına yeni bir döneme giriyoruz, Girişim Hareketi’ni Lefkoşa’dan sonra Girne’ye de getirmekten mutluluk duyuyorum. Programa katılan girişimci adayları, özel tasarlanmış program kapsamında seminer, sohbet ve atölyelere dahil olacak ve girişimciliğe adımlarını atacaklar. Bu yıl içerisinde pek çok girişim fikrini dinleme şansı bulacağız ve yerel kalkınma için önemli değerler üretmeye başlayacağız. Yakın bir zamanda da Melek Yatırım Ağımızın bir şubesi Kuzey Kıbrıs’ta hayata geçmiş olacak.” açıklamasını yaptı.

Girişim Hareketi, girişimcilik alanında etkinlikleri ile farkındalık oluşturuyor. Bu etkinliklerin birisi de seminerler. İlk seminer de “Girişim Dünyası ve Yatırım Fırsatları” başlığı ile Girne’de BH Lex North Cyprus Law Clinic ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Program içerisinde aylık gerçekleşen seminer, sohbet, atölye ve forumlar bulunuyor. Dönemsel zirve ve yarışmalar gerçekleşiyor. Eğitmenler, mentorler, girişimciler, yatırımcılar, adaylar bir araya gelerek projeleri değerlendiriyor ve gelişimlerine katkı sağlıyor.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      17 Temmuz 2018, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz