22 Ekim 2018, Pazartesi   |   English
KOBIL, 220 Yıllık Personel Çalışmasına Eşdeğer Kod Yazdı
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      24 Temmuz 2018, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
32 yıldır bilgi teknolojileri alanında kimlik doğrulama ve güvenlik çözümleri sunan KOBIL Ar-Ge uzmanları, yakın zamanda pazara sunulması hedeflenen son güvenlik çözümü ve güvenli iletişim platformu KOBIL mPower için 220 yıllık bir personel çalışmasına eşdeğer olarak görülen 2 milyon 200 bin satır kod yazdılar.

Dijital dönüşümle giderek artan güvenlik ve bağımsızlık ihtiyacını göz önünde bulunduran KOBIL, geliştirdiği çözümleriyle şirketlere ileri seviyede dijital koruma sağlıyor. Bu zamana kadar iş ortaklarının ihtiyaçlarını doğru adresleyen ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler üreten KOBIL, başta Alman Meclisi ve vekilleri olmak üzere; Dropbox, Commerzbank, IBM, SAP, AOK, Allianz, UniCredit gibi dev şirketlere de tam güvenlik sağlıyor. Geliştirdikleri her çözüm için kapsamlı çalışmalara imza atan KOBIL Ar-Ge uzmanları, son güvenlik çözümü ve güvenli iletişim platformu olan KOBIL mPower için 220 yıllık personel çalışmasına eşdeğer olarak görülen 2 milyon 200 bin satır kod yazdılar.

PSD2’ye uyumlu Çift 7 Katmanlı Güvenlik, Akıllı Güvenlik Yönetimi Sunucusu (Smart Security Management Server) gibi çözümlerle yeni bir dijital çağ başlattıklarını ifade eden KOBIL’in CEO’su İsmet Koyun, “Dijital verilerini kaybeden şirketler artık her şeylerini kaybetmiş sayılıyorlar. Dolayısıyla biz de yüksek güvenlik sağlayan çözümler sunarak şirketleri bu tehlikelerden koruyoruz. KOBIL Ar-Ge ekibi, yapay zekâ gibi yeni teknolojilerin de etkisiyle güvenliğin daha da önem kazanacağının bilincinde olarak çalışmalarını sürdürüyor. Çünkü biliyoruz ki yapay zekâ da verilerden yararlanıyor ve bunların kaybolması büyük bir felakete yol açabiliyor. Bu nedenle biz uzmanı olduğumuz güvenlik uygulamalarımız ve geliştirdiğimiz güvenli iletişim platformumuzla iş ortaklarımıza her çağda destek vermeye devam edeceğiz.” dedi.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      24 Temmuz 2018, Salı      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz