22 Ekim 2018, Pazartesi   |   English
Epic Games ve McFarlane Fortnite Oyuncakları İçin Anlaştı
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      06 Ağustos 2018, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
Fortnite’ın yaratıcısı Epic Games ve dünyaca oyuncak üreticisi McFarlane Toys, Fortnite’a özel oyuncakların üretilmesi konusunda anlaştı

Epic Games tarafından geliştirilen ve tüm dünyada 125 milyondan fazla oyuncusu bulunan Fortnite’ın büyük popülaritesi oyuncuları olduğu kadar büyük markaları da oyuna çekiyor. Geçtiğimiz hafta oyunla ilgili çeşitli eşyaların üretilmesi konusunda Funko ile anlaştığını duyuran Epic Games, Fortnite figürlerinin üretim ve satışı için ünlü oyuncak markası McFarlane Toys ile çalışacağını açıkladı.

2018’in Sonbahar aylarında piyasada olması planlanan yeni Fortnite ürünleri McFarlane’in oldukça popüler olan 7 inçlik figürlerinden ve üst seviye aksesuarlarından oluşacak.

McFarlane Toys CEO’su Todd McFarlane bu işbirliğini şu sözlerle değerlendirdi, “Fortnite küresel bir marka haline geldi ve her geçen gün büyümeye devam ediyor. Oyunun dinamizmi ve sınırsız eğlencesi güzel oyuncaklar ve figürler yaratmak için muazzam bir kaynak sunuyor. Epic Games’in görsel sanat ekibi oyunun bu özelliklerini oluşturulacak oyuncaklara da yansıtmak istiyor. Biz de McFarlane Toys olarak Fortnite hayranlarına en iyi ürünleri sunmak için elimizden geleni yapacağız. Elimizde böylesine geniş ve görsel olarak ilgi çekici bir kaynak varken Fortnite’ın hem yeni trendlerine hem de klasik kabul edilen karakterlerine başarıyla hayat vereceğimize inanıyorum.”

Epic Games Küresel Kreatif Direktörü Donald Mustard ise düşüncelerini, “Uzun yıllardır hem Todd’un hem de McFarlane Toys’un büyük hayranlarıydık. Onlarla birlikte çalışma şansına kavuşmak adeta bir hayalin gerçekleşmesi gibi. Bazı prototip ürünleri gördüm ve hepsinin çok güzel olduğunu söyleyebilirim. Bence ürünleri görünce oyuncuların akılları başlarından gidecek,” sözleriyle ifade etti.
Yazan: turk-internet.com Haber Merkezi      06 Ağustos 2018, Pazartesi      Sayfayı Yazdır         Tavsiye Et Paylaş
  
Eski Haberlerden Bir Tutam
  Bu Kategorideki Son 10 Yazı

  Yorumlar

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yukarıdaki giriş panelinden giriş yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz